Jdi na obsah Jdi na menu

HC Ústí nad Labem - IHC Písek 2 : 3

26. 1. 2015
Třetiny 0:1, 1:2, 1:0
Branky a nahrávky: 22. Kašek (Zdvořáček, Kopta), 47. Navarra (Trončinský) - 12. Duchoň (Volf, Vlk), 30. Nevolný (Horažďovský), 33. Paukner (Ciboch, Koutenský).
Rozhodčí: Hrubý - Bosák, Ptáček.
Vyloučení: 0:1, navíc Řídel (UNL) - 10 minut osobní trest za nesportovní chování.
Využití: 0:0.
V oslabení: 0:0.
Diváci: 74.
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.

HC Slovan Ústečtí Lvi: Kosina - Amirov, Loukota, Řídel, Kopta, Navarra, Macek, Kašek, Trončinský "C", Klement, Suchan, Bačák, Strnad, Jindřich, Zdvořáček, Vykouk.

IHC Písek: Kolář - Koutenský, Frühauf, Hřebíček "C", Šmíd, Turek, Radoš, Bartůněk, Paukner "A", Ciboch, Dědič, Volf, Duchoň, Vlk, Flegl, Skala, Horažďovský "A", Pouch, Nevolný.

Ústí nad Labem jako lídr skupiny přivítalo na svém ledě druhý Písek. Urputná bitva o "první" místo měla lepší konec pro Jihočechy. Ti se v první třetině díky dobré individuální šanci Jiřího Duchoně dostali do vedení. Na začátku druhé třetiny domácí vyrovnali, ale do konce prostředního dějství se Písečtí trefili ještě dvakrát. Slovan ve třetí třetině pouze korigoval, ale vyrovnat se mu již nepodařilo.